Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Posiedzenie Zarządu PTTK z udziałem Burmistrza Drukuj Email
24.03.2015.
pttk_zarzad_1W miniony piątek (20 marca) odbyło się posiedzenie Zarządu PTTK w Żninie, w którym udział wziął Burmistrz Żnina Robert Luchowski oraz Doradca Burmistrza ds. rozwoju lokalnego Paweł Sikora. Podczas spotkania omówiono stan przygotowań do sezonu turystycznego. Wśród planów na rok 2015 nie zabraknie sztandarowych imprez: finału konkursu „Poznajemy Ojcowiznę”, Pałuckich dni Turystyki oraz Ogólnopolskiego Zlotu Turystów „Jesień Na Pałukach”.

Zlot w tym roku odbędzie się w dniach 19-20 września. Omówiono także propozycje poprawy sytuacji turystyki i PTTK na Pałukach. Wśród pomysłów znalazły się m.in.: propozycja przeprowadzenia kursu przewodnickiego w celu przyciągnięcia młodzieży do PTTK, konieczność poprawy standardu ośrodka, zagospodarowanie parku i Jeziora Żnińskiego Małego oraz podjęcie kompleksowych działań zmierzających do uatrakcyjnienia pobytu turystów w mieście i regionie. 

pttk_zarzad_2 pttk_zarzad_4pttk_zarzad_5pttk_zarzad_6

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej