Start arrow Aktualności arrow Przetarg na remont cząstkowy dróg gminnych
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Przetarg na remont cząstkowy dróg gminnych Drukuj Email
30.03.2015.
Burmistrz Żnina w dniu 24.03.2015 r. ogłosił postępowanie przetargowe o udzielenie zamówienia publicznego na zadanie pn. „Remont cząstkowy nawierzchni dróg gminnych na terenie gminy Żnin”.
Przedmiot zamówienia podzielony jest na dwie części:
Cześć A Remont nawierzchni bitumicznych i powierzchniowo-utrwalonych przy pomocy emulsji asfaltowej i grysów. Szacunkowy zakres robót na drogach gminnych wynosi ca.2000m2.
 
Część B Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg gminnych – ulic mieszanką mineralno-bitumiczną na gorąco z wytwórni wraz z regulacją wysokościową wpustów ulicznych i włazów kanałowych. Szacunkowa powierzchnia remontu masą mineralno-bitumiczną wynosi 500m2, w tym regulacja wysokościowa 23 wpustów ulicznych i 13 włazów kanałowych.

Wykonawcy mogą złożyć tylko jedną ofertę na każdą część. Realizacja robót odbywać się będzie sukcesywnie w zależności od potrzeb zamawiającego. Termin zakończenia robót 31.12.2015 r. Oferty należy składać do dnia 08.04.2015 r. do o godz. 12.45, pokój nr 26. Szczegółowe informacje oraz warunki udziału w postępowaniu zawiera specyfikacja istotnych warunków zamówienia zamieszczona stronie Urzędu Miejskiego w Żninie (www.bip.umznin.pl ).
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej