Start arrow Aktualności arrow "Świąteczna niespodzianka"
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
"Świąteczna niespodzianka" Drukuj Email
07.04.2015.
6_04_2015W Poniedziałek Wielkanocny z inicjatywy przedstawicieli Kościoła Ewangelicznych Chrześcijan Zbór w Żninie w Pałuckim Centrum Zdrowia odbyła się wizyta wraz z wręczeniem paczek świątecznych dzieciom przebywającym w szpitalu.

„Zajączek” odbył się z udziałem Teatru Pantomimy „DAR” i przyniósł małym pacjentom wiele radości.

Wydarzenie odbyło się w ramach zadania publicznego pt. „Świąteczna niespodzianka” i zostało dofinansowane przez Gminę Żnin.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej