Start arrow NGO arrow Ciekawe strony
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Ciekawe strony Drukuj Email

http://www.ngo.pl/ - portal organizacji pozarządowych 

http://www.pozytek.gov.pl/ - serwis informacyjny Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej dla organizacji pozarządowych. Można tu znaleźć informacje o dotacjach, o tym jak zostać organizacją pożytku publicznego, zamówić bezpłatne publikacje.

http://www.kujawsko-pomorskie.pl/ - strona internetowa samorządu województwa kujawsko-pomorskiego. Strona zawiera informacje o wojewódzkich konkursach grantowych, szkoleniach, aktualności o funduszach unijnych.

http://www.rownacszanse.pl/ - Strona Równać Szanse powstała w ramach programu "Równać Szanse" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności. Program ten współfinansuje liczne inicjatywy organizacji pozarządowych.

http://www.witrynawiejska.org.pl/ - strona internetowa współtworzona przez użytkowników. Oznacza to, że każdy może wypowiadać się na forum, zadawać pytania ekspertom z różnych dziedzin, ale także przysyłać materiały, teksty, zdjęcia. Witryna Wiejska jest  wspólnym forum dla mieszkańców małych miejscowości, które pokazuje to, co łączy i co dzieli lokalne środowiska.

www.fww.org.pl/- strona internetowa Fundacji Wspomagania Wsi z serwisem informacyjnym m.in.: dla organizacji pozarządowych.

www.citibank.pl/poland/kronenberg/polish/6138.htm - fundacja finansuje inicjatywy dotyczące edukacji ekonomicznej, innowacji w zakresie edukacji, dziedzictwa kulturowego i tradycji, twórczości artystycznej dzieci i młodzieży, polityki społecznej i nauki przedsiębiorczości. Finansuje takie działania, jak m.in.: warsztaty, szkolenia, konkursy, olimpiady, organizowanie pracowni edukacyjnych.

www.batory.org.pl/index.htm - strona internetowa Fundacji im. Stefana Batorego, która jest fundatorem wielu programów skierowanych do organizacji pozarządowych działających na rzecz  rozwoju demokracji i społeczeństwa obywatelskiego

https://fundacja.santander.pl/ - strona internetowa fundacji Santander Bank Polska „Bank Dziecięcych Uśmiechów:” Fundacja przyznaje ona wnioskodawcą instytucjonalnym dotacje charytatywne na inicjatywy realizowane na terenie całej Polski.

http://www.funduszngo.pl/ - strona internetowa Funduszu dla Organizacji Pozarządowych (FOP), który ustanowiony został w ramach Mechanizmów Finansowych i przeznaczony jest dla organizacji pozarządowych na realizację przedsięwzięć o charakterze niedochodowym, przyczyniających się do zmniejszania różnic ekonomicznych i społecznych w obrębie

Zmieniony ( 15.11.2021. )
 
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej