Poczóntek
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Żninie zaprasza Drukuj Email
06.05.2015.
spotkanie_autorskie_z_wrozka_wioletta_piasecka Spotkania autorskie z Wiolettą Piasecką
Dnia 08 maja 2015 r. o godz. 10.00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Żninie oraz o godz. 12.30  w Filii Bibliotecznej w Gorzycach odbędą się spotkania autorskie z Wiolettą Piasecką, autorką książek dla dzieci. Pisarka przebrana za wróżkę nawiązuje wspaniały kontakt z młodymi czytelnikami, bawi i zachęca do lektury nie tylko własnych książek. Zapraszamy.
 
 
 
 
 
spotkanie_z_bronislawem_cieslakiem 07 zgłasza się w Żninie
Dnia 14 maja 2015 r. o godz. 18.00 Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Żninie zaprasza na spotkanie z Bronisławem Cieślakiem (vel porucznik Borewicz, vel Bronisław Malanowski), oraz Piotrem K. Piotrowskim i Dariuszem Rekoszem, którzy snuć będą opowieść o kultowym serialu „07 zgłoś się”.  Zapraszamy.
 
 
 
 
 
 

spotkanie_z_dariuszem_rekoszem Warsztaty detektywistyczne z Dariuszem Rekoszem
Dnia 15 maja 2015 r. o godz. 10.00 Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Żninie zaprasza na spotkanie autorskie z Dariuszem Rekoszem, autorem książek dla dzieci i młodzieży o tematyce detektywistycznej. Dzieci zaproszone zostaną do wspólnej zabawy i rozwiązywania testów kryminalnych. Zapraszamy dzieci w wieku 11 – 13 lat.
 
« poprzydni papiór   nastympny papiór »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej