Start arrow Aktualności arrow Półkolonie 2015 "Małe wyprawy po wielką przygodę"
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Półkolonie 2015 "Małe wyprawy po wielką przygodę" Drukuj Email
14.05.2015.
polkolonie do komunikatuPodobnie jak w roku ubiegłym zapraszamy dzieci z terenu Gminy Żnin do udziału w półkoloniach "Małe wyprawy po wielką przygodę" organizowanych przez Gminę w Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie. Półkolonie adresowane są dla dzieci z klas od "0" do 3 gimnazjum.
Półkolonie to dochodząca forma wypoczynku, w ramach której zapewniamy: opiekę oraz ciekawe zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00 oraz drugie śniadanie i obiad.

 

Planowane są 4 tygodniowe turnusy w terminach: 29.06-03.07, 06.07-10.07, 13.07-17.07, 20.07-24.07. Tak jak w roku ubiegłym można wziąć udział w dowolnej liczbie turnusów, jednak tylko jeden jest bezpłatny, kolejne to koszt 80 zł za tydzień od dziecka.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tą formą wypoczynku dla waszych pociech prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza  (na każdy tydzień obowiązuje inny formularz) i dostarczenie go do Szkoły Podstawowej nr 2 w Żninie, ul. W. pieniężnej 19do dnia 1 czerwca 2015 r. do godz. 15.00 - I turnus i do 10 czerwca 2015 r. do godz. 15.00 - II-IV turnus.

formularz I turnus
formularz II turnus
formularz III turnus
formularz IV turnus

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej