Start arrow Aktualności arrow V ZLOT SAMOCHODÓW AMERYKAŃSKICH I ZABYTKOWYCH !
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
V ZLOT SAMOCHODÓW AMERYKAŃSKICH I ZABYTKOWYCH ! Drukuj Email
19.05.2015.
silverado_cityV ZLOT SAMOCHODÓW AMERYKAŃSKICH I ZABYTKOWYCH !
22-24 maja 2015 r., Bożejewiczki k/Żnina
 
Już w ten weekend w Silverado City odbędzie się V edycja zlotu samochodów amerykańskich i zabytkowych. Z tej okazji przewidziano dla odwiedzających mnóstwo atrakcji.
 
Zobaczyć na żywo będzie można samego Króla rock and rolla.  W tej roli wystąpi Elvis Presley Jacek Zaborowski King!  Wśród atrakcji będzie oczywiście możliwość oglądania pięknych aut, pokazy armwrestlingu, auto demolka i wiele innych.  Nie zabraknie oczywiście tradycyjnych scenek z Dzikiego Zachodu i filmów westernowych. Musicie tam być!
Koncerty:
22 maja - Krzysztof Ster
23 maja - Best Strat
24 maja - Elvis Presley Show
 
Zapraszamy!!!
Więcej informacji: www.silveradocity.pl
Zmieniony ( 20.05.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej