Start arrow Aktualności arrow Półkolonie w Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie - nabór wychowawców wypoczynku
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Półkolonie w Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie - nabór wychowawców wypoczynku Drukuj Email
02.06.2015.
Zapraszamy osoby (m.in. nauczycieli, studentów), które chciałyby  pracować w charakterze wychowawcy wypoczynku na półkoloniach organizowanych przez Gminę Żnin w miesiącu lipcu 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie.
Zainteresowane osoby muszą spełniać wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21 stycznia 1997 r. w sprawie warunków, jakie muszą spełniać organizatorzy wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej, a także zasad jego organizowania i nadzorowania (Dz.U. z 1997 r., Nr 12, poz. 67 z późn. zm.)
Zapisy odbywają się w Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie, ul. W. Pieniężnej 19. Informacje pod numerem telefonu 52 3020452.
Zmieniony ( 22.06.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej