Start arrow Aktualności arrow Weź udział w konkursie Europa to My! Do wygrania podróż marzeń i koncert w Twojej miejscowości
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Weź udział w konkursie Europa to My! Do wygrania podróż marzeń i koncert w Twojej miejscowości Print E-mail
wtorek, 16 czerwiec 2015
There are no translations available

Plakat konkursu Europa to my!Pokaż, jak zmieniła się Twoja okolica dzięki Funduszom Europejskim i wygraj wspaniałe nagrody!
Na zwycięzcę konkursu czeka voucher o wartości 20 000 złotych na wspaniałą podróż w dowolnie wybrany zakątek Europy. Dodatkowo miejscowość zwycięzcy otrzyma 5 hot-spotów z darmowym rocznym Wi-fi dla mieszkańców, a 30 sierpnia 2015 r. w miejscowości, w której znajduje się zwycięski projekt  zostanie zorganizowany Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich, którego zwieńczeniem będzie wyjątkowy koncert z udziałem gwiazd polskiej muzyki. Wystąpią między innymi: Edyta Górniak, Formacja Nieżywych Schabuff, Monika Kuszyńska, Margaret, Donatan & Cleo. Koncert transmitowany będzie na żywo w TVP 1.  Dla tych, którzy znajdą się w finałowej dwudziestce przygotowano również cenne nagrody - 20 nowoczesnych laptopów. Wartość każdego z nich wynosi 1.500 zł brutto.
Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, wybierz konkretne miejsce dofinansowane z dotacji unijnych i zrób kilka zdjęć. Wypełniając zgłoszenie, staraj się wybrać najciekawsze ujęcia, tak aby jak najlepiej pokazać zmiany, jakie zaszły w Twojej miejscowości lub okolicy.
Jeśli posiadasz zdjęcia wykonane przed realizacją projektu albo w trakcie jej powstawania, także je dodaj! Zwiększy to atrakcyjność Twojego zgłoszenia. Możesz przesłać maksymalnie 8 zdjęć.
W opisie projektu przedstaw rolę, jaką on pełni dla Ciebie i mieszkańców Twojej miejscowości oraz jakie korzyści i zmiany na lepsze przyniósł on Tobie i lokalnej społeczności.
 
Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać zgłoszenie na stronie www.europatomy.eu
 
Dla zainteresowanych konkursem przygotowano dwie tury zgłoszeń:
08.06.2015 – 22.06.2015   I etap przyjmowania zgłoszeń
22.06.2015 – 03.07.2015   II etap przyjmowania zgłoszeń
 
22 czerwca jury wybierze pierwszych dziesięciu finalistów, a 6 lipca kolejną dziesiątkę.
 
Zachęcamy do udziału w konkursie!

Oto link do Facebook'owej strony konkursu LINK

Projekt jest wspólnym przedsięwzięciem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Radia Zet i TVP1. 
Last Updated ( poniedziałek, 22 czerwiec 2015 )
 
< Prev   Next >
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej