Start arrow Aktualności arrow Ostrzeżenia RSO już dostępne w formie SMS
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Ostrzeżenia RSO już dostępne w formie SMS Drukuj Email
29.07.2015.
Logo RSO Od 1 lipca 2015 roku Regionalny System  Ostrzegania  przed zagrożeniami meteorologicznymi  i środowiskowymi, który umożliwia wysyłanie przez Wojewódzkie Centrum  Zarządzania Kryzysowego w Bydgoszczy ostrzeżeń  i komunikatów do mieszkańców, funkcjonuje również w formie powiadamiania  SMS.
Aby  otrzymać  stosowny komunikat należy pobrać i zainstalować w telefonie komórkowym typu  smartfon  i innych urządzeniach  mobilnych darmową aplikację RSO  i wybrać województwo  kujawsko-pomorskie. Jeśli  chcecie Państwo, by komunikaty automatycznie pokazywały  się na ekranie telefonu, bez konieczności ciągłego ,,odświeżania ", to  w ustawieniach aplikacji RSO należy zaznaczyć  opcję ,,włącz powiadomienie push".
Zmieniony ( 29.07.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej