Start arrow Aktualności arrow Deratyzacja na terenie miasta Żnina w dniach 17-19 sierpnia 2015 r.
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Deratyzacja na terenie miasta Żnina w dniach 17-19 sierpnia 2015 r. Print E-mail
poniedziałek, 10 sierpień 2015
There are no translations available

DeratyzacjaDO WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONYCH W ŻNINIE PRZY ULICACH:
Aliantów, Browarowa, Chmielna, Dobra, Gajowa, Klonowa, Konopnickiej, Kopernika, Kwiatowa, Mickiewicza, Ogrodowa, Pl. Działowy, Piwna, Sadowa, Słoneczna, Spółdzielcza, Staszica, Tysiąclecia, Wandy Pieniężnej, Wiśniowa, Żytnia.

Burmistrz Żnina informuje właścicieli ww. nieruchomości o konieczności przeprowadzenia deratyzacji na terenie miasta Żnina w dniach 17-19 sierpnia 2015 r.  W celu przeprowadzenia deratyzacji należy zaopatrzyć się w środki do zwalczania gryzoni dopuszczone do obrotu w handlu i wyłożyć je w piwnicach domów w wyznaczonych dniach, a następnie uzupełniać przez okres 14 dni.
W celu przygotowania i zabezpieczenia obiektów podczas deratyzacji, właściciele nieruchomości są zobowiązani:

1.usunąć wszystkie odpady mogące stanowić pożywienie dla gryzoni,
2.zlikwidować widoczne przejścia i dziury mogące służyć gryzoniom jako drogi wtargnięcia,
3.w miejscach wyłożenia trutek umieścić napisy ostrzegawcze,
4.z uwagi na niebezpieczeństwo zatrucia, należy uniemożliwić dzieciom dostęp do miejsc wyłożenia trutki oraz otoczyć nadzorem zwierzęta domowe,
5.w czasie trwania akcji na bieżąco usuwać padłe gryzonie.

Więcej informacji można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Żninie, Wydz. Ochrony  Środowiska, Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, pok. 41, tel. 52 30 31 301, wew.158.
Last Updated ( poniedziałek, 10 sierpień 2015 )
 
< Prev   Next >
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej