Start arrow Aktualności arrow Ruszyła giełda zamian mieszkań z zasobów PGM
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Ruszyła giełda zamian mieszkań z zasobów PGM Print E-mail
piątek, 21 sierpień 2015
There are no translations available

Ruszyła giełda zamian mieszkań z zasobów PGMPo przeprowadzonej przez Społeczną Komisję Mieszkaniową weryfikacji wniosków o przydział lokalu mieszkalnego, Burmistrz Żnina przyjął do realizacji wykaz osób spełniających kryteria do zawarcia umowy najmu lokalu mieszkalnego, w którym ujęto 29 osób oraz wykaz osób spełniających kryteria do zawarcia umowy najmu lokalu socjalnego, w którym jest ujętych 25 osób.
Jednym z realizowanych działań poprawiających sytuację mieszkaniową mieszkańców jest zamiana mieszkań komunalnych pomiędzy najemcami. Dobre rozeznanie potrzeb w zakresie sytuacji bytowej pojedynczych osób i całych rodzin przynosi efekty. Aktualnie do zamian lokali komunalnych doszło w 6 przypadkach, m.in. pani Dorota z Brzyskorzystwi otrzymała klucze do trzypokojowego mieszkania. O zamianę najmu zabiegała od 15 lat. Teraz z mężem i trójką dzieci może cieszyć się wygodnym lokum przy ul. Klemensa Janickiego. Chętni na zamianę mieszkania komunalnego na inne proszeni są o kontakt z prezesem Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej w Żninie, panem Dariuszem Żurawickim.
Last Updated ( piątek, 21 sierpień 2015 )
 
< Prev   Next >
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej