Start arrow Aktualności arrow MKS "PAŁUCZANKA" - REAKTYWACJA
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
MKS "PAŁUCZANKA" - REAKTYWACJA Print E-mail
piątek, 21 sierpień 2015
There are no translations available

Logotyp MKS ŻNIN "Pałuczanka"Ustalono plan funkcjonowania MKS „Pałuczanka” Żnin w nowej formule. Rozgrywki w rundzie jesiennej rozpoczną trzy drużyny: „Trampkarze” trenowani przez Łukasza Cieślę, „Juniorzy Młodsi” trenowani przez Adama Dudkiewicza i „Seniorzy” prowadzeni przez Janusza Nowaka.
SPOTKANIA ORGANIZACYJNE KANDYDATÓW NA ZAWODNIKÓW DO DRUŻYN ODBĘDĄ SIĘ W NASTĘPUJĄCYCH TERMINACH:
1/ „Trampkarze” 25.08.2015 r. /wtorek/ godz. 17.30 MOS Żnin
2/ „Juniorzy Młodsi” 25.08.2015 r. /wtorek/ godz. 18.00 MOS Żnin
Zarówno w 1/ i 2/ przypadku wymagana jest obecność jednego z rodziców lub prawnego opiekuna.
3/ „Seniorzy” 25.08.2015 r. /wtorek/ godz. 18.30 MOS Żnin

21.08.2015 r. ogłoszony zostanie otwarty konkurs na stanowisko koordynatora sportu /kierownik klubu/ z krótkim terminem rekrutacji /umowa o pracę w MOS w Żninie lub umowa zlecenie - do uzgodnienia z kandydatem.

WSZELKICH INFORMACJI UDZIELAJĄ TRENERZY, PAN JERZY ŚNIADECKI - DYREKTOR MOS ORAZ PAN JACEK ŚWITAŁA - KIEROWNIK WYDZIAŁU EDUKACJI, KULTURY I SPORTU UM W ŻNINIE.
Ustalono, że na Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu członków stowarzyszenia prowadzącego dotychczas drużynę MKS „Pałuczanka” zostanie złożony wniosek, m.in. o przekazanie praw własności do używania nazwy klubu, jego barw oraz symboli i kart zawodników, otwierając tym samym formalnie drogę do działalności klubu sportowego MKS „Pałuczanka”. Klub będzie prowadzić w imieniu Gminy Żnin Miejski Ośrodek Sportu.
Last Updated ( piątek, 21 sierpień 2015 )
 
< Prev   Next >
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej