Start arrow Aktualności arrow Trwają piłkarskie rozgrywki strażaków
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Trwają piłkarskie rozgrywki strażaków Print E-mail
wtorek, 19 styczeń 2016
There are no translations available

turnieje_osp 19 stycznia odbyły się gminne eliminacje do Powiatowego Turnieju Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W turnieju wzięło udział 5 drużyn, w tym trzy męskie: OSP Żnin, OSP Ustaszewo, OSP Brzyskorzystewko oraz dwie żeńskie: OSP Żnin oraz OSP Ustaszewo. Dzięki uprzejmości dyrektora Andrzeja Kurka zawody mogły odbyć się na hali sportowej I LO w Żninie. Poniżej przedstawiamy klasyfikację zawodów.
 

Klasyfikacja generalna chłopców:
I miejsce - OSP Ustaszewo
II miejsce - OSP Żnin
III miejsce - OSP Brzyskorzystewko

Klasyfikacja generalna dziewcząt:
I miejsce – OSP Ustaszewo
II miejsce – OSP Żnin
 
Zwycięzcy zawodów zakwalifikowali się do eliminacji powiatowych, które odbędą się 21 stycznia na hali sportowej I LO w Żninie.

Kilka dni wcześniej - 16 stycznia odbył się XIV Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej im. Adama Nowaka Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Żnińskiego. Rozgrywki miały miejsce na hali sportowej w Gąsawie. W turnieju wzięło udział 5 drużyn reprezentujących gminy powiatu żnińskiego oraz zespół Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żninie.
 
Zwyciężyła drużyna OSP Marcinkowo Dolne, która otrzymała Puchar Starosty Żnińskiego Zbigniewa Jaszczuka. Drugie miejsce i Puchar Wójta Gminy Gąsawa Błażeja Łabędzkiego trafił do zespołu OSP Gminy Janowiec Wielkopolski. Za zajęcie trzeciego miejsca drużyna OSP Gminy Żnin otrzymała Puchar Przewodniczącej Rady Powiatu w Żninie Józefy Błajet.
 
Last Updated ( środa, 20 styczeń 2016 )
 
< Prev   Next >
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej