Start arrow Aktualności arrow Podsumowanie charytatywnego turnieju piłki nożnej
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Podsumowanie charytatywnego turnieju piłki nożnej Print E-mail
poniedziałek, 25 styczeń 2016
There are no translations available

Charytatywny turniej piłki nożnejWielkim sukcesem zakończył się charytatywny turniej piłki nożnej "Gramy dla Dominika Mataczyńskiego".
Rozgrywki sportowe zakończyły się zwycięstwem samorządowców z Janowca Wielkopolskiego, w pokazowym meczu lekarze pokonali kleryków, ale najważniejsze wydarzenia odbywały się podczas licytacji.
Dzięki hojności zaproszonych gości i mieszkańców, którzy pojawili się na trybunach, do puszek trafiło ponad 8 700 złotych. A to jeszcze nie koniec - czekamy na odbiór przedmiotów wylicytowanych na antenie Radia Żnin. Gdy zwycięzcy aukcji odbiorą wylicytowane przedmioty, wówczas zebrana kwota na pewno przekroczy 9 000 złotych. Dziękujemy Wam za wielkie serca, a sponsorom, darczyńcom i mediom za wsparcie i skuteczną promocję wydarzenia!
Last Updated ( poniedziałek, 25 styczeń 2016 )
 
< Prev   Next >
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej