Start arrow Aktualności arrow Zaproszenie na Jarmark Wielkanocny
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Zaproszenie na Jarmark Wielkanocny Print E-mail
środa, 27 styczeń 2016
There are no translations available

jarmark_wielkanocny Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie oddział w Przysieku zaprasza przedsiębiorców i wystawców do wzięcia udziału w Jarmarku Wielkanocnym.
 
Celem Jarmarku jest przybliżenie i prezentacja tradycji oraz dorobku kulturowego związanego z Wielkanocą, a także promocja produktów regionalnych i tradycyjnych z województwa kujawsko-pomorskiego.
Podczas Jarmarku odbędą się kiermasze, pokazy wykonywania dekoracji świątecznych i konsultacje.
 
Kartę zgłoszeniową można pobrać na stronie internetowej organizatora:
http://kpodr.pl/index.php/component/content/article/75-aktualnoci/1753-jarmark-wielkanocny
 
Serdecznie zapraszamy lokalnych przedsiębiorców!

Last Updated ( środa, 27 styczeń 2016 )
 
< Prev   Next >
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej