Start arrow Aktualności arrow Wojewódzki konkurs im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej "Oni tworzyli naszą historię"
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Wojewódzki konkurs im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej "Oni tworzyli naszą historię" Print E-mail
środa, 03 luty 2016
There are no translations available

konkurs_wojewdzki Rusza ósma edycja Wojewódzkiego Konkursu im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej „Oni tworzyli naszą historię”. Prace mają dokumentować losy nieznanych bohaterów oraz wspomnienia uczestników i świadków ważnych wydarzeń w dziejach Polski i naszego regionu. Termin nadsyłania prac upływa 12 lutego 2016 r.
 
 
Konkurs skierowany jest do gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych z naszego województwa.  Zarówno uczniowie jak i szkoły mogą liczyć na atrakcyjne nagrody rzeczowe.
 
Szczegóły konkursu TUTAJ
Last Updated ( środa, 03 luty 2016 )
 
< Prev   Next >
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej