Start arrow Aktualności arrow Portal "Historia poszukaj"
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Portal "Historia poszukaj" Print E-mail
czwartek, 04 luty 2016
There are no translations available

historia_poszukaj Gmina Żnin kryje w sobie wiele interesujących historii dużo znaczących dla lokalnej społeczności, lecz często nieznanych w innych częściach kraju.

Pojawił się projekt, dzięki któremu mamy szansę przedstawić innym historię naszego regionu w interesujący sposób. „Historia poszukaj” to portal, na którym mieszkańcy mogą opisywać ciekawe miejsca i wydarzenia z danego regionu.

Zachęcamy do współtworzenia portalu i odkrywania historii w nowy sposób!

http://historiaposzukaj.pl/

Last Updated ( czwartek, 04 luty 2016 )
 
< Prev   Next >
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej