Start arrow Aktualności arrow Nowy Dyrektor Muzeum Ziemi Pałuckiej
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Nowy Dyrektor Muzeum Ziemi Pałuckiej Print E-mail
wtorek, 09 luty 2016
There are no translations available

8 lutego Burmistrz Żnina podjął decyzję o wyborze nowego dyrektora Muzeum Ziemi Pałuckiej w Żninie. Będzie nim Pani Krystyna Patyk. Poniżej przedstawiamy kilka informacji o nowej Pani Dyrektor.

Pani Krystyna Patyk ukończyła LO Akademickie w Gdyni, a następnie Policealne Studium Ogrodnicze w Szubinie. Studia licencjackie podjęła na UKW w Bydgoszczy - kierunek turystyka i rekreacja, specjalizacja gospodarka turystyczna. Pani Krystyna Patyk tytuł magistra na kierunku geografia, specjalizacja geografia turystyki, zdobyła na tej samej uczelni. Pracę w Żnińskiej Kolei Powiatowej rozpoczęła  01.01.2010 roku, a od 01.02.2014 roku w ramach przejęcia Żnińskiej Kolei Powiatowej przeszła do Muzeum Ziemi Pałuckiej. Wcześniej pracowała w PPHU Martina jako kierownik ośrodka Gród Piasta, przez 10 lat pracowała także w Niemczech. Ukończyła kilka szkoleń: w zakresie księgowości, wzrost kompetencji kadry turystycznej,  elektroniczny obieg dokumentów w firmie oraz podpis elektroniczny, a także szkolenie z zakresu wdrażania systemu HACCP.
 
Wizję pracy na stanowisku dyrektora Muzeum Ziemi Pałuckiej Pani Krystyna Patyk przedstawi na kolejnej konferencji prasowej.
Last Updated ( wtorek, 09 luty 2016 )
 
< Prev   Next >
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej