Start arrow Aktualności arrow Zapraszamy mieszkańców gminy Żnin na debatę
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Zapraszamy mieszkańców gminy Żnin na debatę Print E-mail
wtorek, 09 luty 2016
There are no translations available

Znak policjiW  dniu 11 lutego 2016 r. o godz. 10.00 w Auli Urzędu Miejskiego przy ulicy 700-lecia 39 w Żninie odbędzie się debata społeczna na temat oceny zagrożeń, która będzie prowadzona przez przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Żninie.
W debacie udział wezmą przedstawiciele jednostek organizacyjnych oraz innych instytucji zajmujących się problematyką  bezpieczeństwa i porządku  publicznego.
Do udziału w spotkaniu  zapraszamy mieszkańców gminy Żnin zainteresowanych tematyką  debaty.

Last Updated ( wtorek, 09 luty 2016 )
 
< Prev   Next >
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej