Start arrow Aktualności arrow Zielone światło dla Metropolii Bydgoszcz!
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Zielone światło dla Metropolii Bydgoszcz! Print E-mail
czwartek, 11 luty 2016
There are no translations available

herb_beztla10 lutego 2016 roku Rada Miejska w Żninie na posiedzeniu XVII sesji rozpatrywała projekt uchwały w sprawie wstępnego stanowiska o utworzeniu wspólnie z innymi gminami związku metropolitalnego.

Rada w wyniku przeprowadzonego głosowania większością głosów (14 głosów „za”, 6 „wstrzymujących”) podjęła ww. uchwałę, wyrażając tym samym wstępną pozytywną opinię o utworzeniu z Bydgoszczą oraz innymi gminami związku metropolitalnego o nazwie „Metropolia Bydgoszcz”.

Kolejnym etapem będą konsultacje przeprowadzone z mieszkańcami Gminy Żnin. W oparciu o  wynik konsultacji Rada Miejska w Żninie w drodze uchwały wyrazi ostateczną opinię o utworzeniu związku metropolitalnego o nazwie „Metropolia Bydgoszcz”.

Last Updated ( czwartek, 11 luty 2016 )
 
< Prev   Next >
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej