Start arrow Aktualności arrow Targi turystyczne Travel and Taste za nami!
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Targi turystyczne Travel and Taste za nami! Print E-mail
poniedziałek, 22 luty 2016
There are no translations available

W dniach 19-20  lutego w Bydgoszczy odbyły się targi  „Travel and Taste – Podróże, Kulinaria, Wino”. To międzynarodowe przedsięwzięcie zorganizowane zostało przez Bydgoską Lokalną Organizację Turystyczną „ByLOT” oraz Klaster Turystyczny Obszaru BIT.

W przeciągu dwóch dni Artego Arenę odwiedziło około 5 tysięcy osób. Na naszym stoisku gościliśmy turystów z różnych zakątków Polski, ale pojawiły się także osoby ze Słowenii. Turystyczna oferta gminy Żnin zainteresowała ponad 350 osób. Największe zainteresowanie wzbudzała kolej wąskotorowa oraz ulokowane w gminie obiekty militarne.

Do naszego stoiska przyciągało nie tylko bogactwo materiałów promocyjnych. Nie mniejszą popularnością cieszyło się ciasto przygotowane przez gościniec „Krys” oraz smaczne krówki sponsorowane przez hotel „Martina”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Last Updated ( poniedziałek, 22 luty 2016 )
 
< Prev   Next >
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej