Start arrow Aktualności arrow Szkolenie dla organizacji pozarządowych 2 marca 2016 r.
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Szkolenie dla organizacji pozarządowych 2 marca 2016 r. Print E-mail
środa, 24 luty 2016
There are no translations available

Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego działające na terenie Gminy Żnin na szkolenie z zakresu nowelizacji następujących przepisów prawa: Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, Ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości, Ustawy z dnia 7 kwietnia 1989 r. Prawo o stowarzyszeniach.

Szkolenie poprowadzi Pani Ewa Kwiesielewicz-Szyszka, Prezes Stowarzyszenia "Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK" w Toruniu, doradca.

Szkolenie odbędzie się 2 marca 2016 r. o godz. 15.00 w Żnińskim Domu Kultury przy ul. Pocztowej 15.

ngo_26_11

Last Updated ( środa, 24 luty 2016 )
 
< Prev   Next >
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej