Start arrow Aktualności arrow Kolejne jubileusze w naszej gminie!
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Kolejne jubileusze w naszej gminie! Print E-mail
środa, 24 luty 2016
There are no translations available

Jubilaci - 24.02.2016W dniu 24 lutego gośćmi Burmistrza Żnina byli jubilaci z terenu gminy Żnin.
Na spotkanie do Urzędu Miejskiego przybyły pary małżeńskie z imponującym stażem:
Państwo Leokadia i Aleksander Raplisowie (55 lat razem) oraz Państwo Alicja i Stanisław Bogaccy (55 lat razem).
Miał również miejsce niecodzienny jubileusz 70-lecia pożycia małżeńskiego Państwa Marianny i Kazimierza Romlów. W spotkaniu z Burmistrzem Robertem Luchowskim i zastępcą kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Barbarą Skibicką wziął udział Pan Kazimierz Romel wraz z synami. Pani Marianna Romel ze względów zdrowotnych nie uczestniczyła w spotkaniu.
Wszystkim jubilatom serdecznie gratulujemy, a parom z naszej gminy życzymy równie imponującego stażu w zdrowiu i miłości!
Last Updated ( czwartek, 25 luty 2016 )
 
< Prev   Next >
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej