Start arrow Aktualności arrow Wyjaśnienie dotyczące ankiety konsultacyjnej
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Wyjaśnienie dotyczące ankiety konsultacyjnej Print E-mail
piątek, 26 luty 2016
There are no translations available

W związku z docierającymi do Urzędu Miejskiego pytaniami dotyczącymi konieczności podawania danych osobowych w ankiecie konsultacyjnej w ramach konsultacji w sprawie przystąpienia Gminy Żnin do związku metropolitalnego „Metropolia Bydgoszcz” wyjaśniamy, iż obowiązek taki wynika z uchwały nr XXVIII/289/2005 Rady Miejskiej w Żninie z dnia 15 września 2005 r. w sprawie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami Gminy Żnin. Ankieta anonimowa nie pozwoliłaby na weryfikację uczestnika konsultacji pod kątem zamieszkania na terenie gminy Żnin.

Zgodnie z ww. uchwałą w konsultacjach w sprawie przystąpienia do „Metropolii Bydgoszcz” mają prawo brać udział osoby stale zamieszkujące na terenie gminy Żnin, posiadające czynne prawo wyborcze. Weryfikacji danych osobowych zamieszczonych w ankietach konsultacyjnych będą dokonywać pracownicy ewidencji ludności tut. Urzędu Miejskiego, mający na co dzień dostęp do danych osobowych zawartych w ankietach.
 
napis_konsultacje
Last Updated ( piątek, 26 luty 2016 )
 
< Prev   Next >
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej