Start arrow Aktualności arrow Konsultacje społeczne w sprawie Metropolii Bydgoszcz
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Konsultacje społeczne w sprawie Metropolii Bydgoszcz Print E-mail
sobota, 27 luty 2016
There are no translations available

W terminie od 29 lutego do 4 marca 2016 roku w Wydziale Turystyki, Promocji i Rozwoju Gminy Urzędu Miejskiego (pokój nr 44, II piętro, w godzinach pracy urzędu) będzie funkcjonował punkt konsultacyjny,  w którym Paweł Sikora (doradca Burmistrza ds. rozwoju lokalnego) oraz pracownicy wydziału Dawid Kolasa i Łukasz Milejczak będą udzielali informacji dotyczących "Metropolii Bydgoszcz" oraz skutków wynikających z przystąpienia gminy Żnin do związku metropolitalnego.
 
Ponadto w sobotę 27 lutego 2016 roku, w godz. 17:30-18:30, będzie uruchomiony punkt konsultacyjny w Żnińskim Domu Kultury, w którym również będzie można uzyskać informacje na temat związku metropolitalnego "Metropolia Bydgoszcz" oraz wziąć czynny udział w konsultacjach poprzez złożenie wypełnionej ankiety.
 
napis_konsultacje
Last Updated ( sobota, 27 luty 2016 )
 
< Prev   Next >
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej