Start arrow Aktualności arrow Żłobek w Żninie
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Żłobek w Żninie Print E-mail
środa, 02 marzec 2016
There are no translations available

zlobek-maluch29 lutego Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło wyniki konkursu w resortowym programie instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 - "Maluch 2016".
W module 1 (gminy) zdecydowano o przyznaniu 111 dotacji. Wśród nich znalazła się dotacja dla gminy Żnin.
Dzięki dofinansowaniu w wysokości ponad 420 tysięcy złotych powstanie u nas długo oczekiwany żłobek. Sprawi to, że mamy i ojcowie będą mogli szybciej wrócić do pracy.
Gminny Żłobek przy ulicy Jasnej prawdopodobnie wejdzie w skład nowo powstałego zespołu przedszkolno-żłobkowego i zapewni opiekę dla 22 dzieci w wieku do lat trzech.
Last Updated ( środa, 02 marzec 2016 )
 
< Prev   Next >
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej