Start arrow Aktualności arrow Program Rodzina 500+
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Program Rodzina 500+ Print E-mail
piątek, 04 marzec 2016
There are no translations available

szkolenie_marzec_2016 Od 1 kwietnia rusza Program Rodzina 500+. Wniosek o świadczenie wychowawcze będzie można złożyć w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Żninie. Rodzice będą otrzymywać świadczenie wychowawcze w wysokości 500 zł co miesiąc na drugie i kolejne dziecko niezależnie od dochodu. Rodziny, w których dochód nie przekracza netto 800 zł na osobę lub 1.200 zł (w rodzinach wychowujących niepełnosprawne dziecko) - otrzymają je również na pierwsze lub jedyne dziecko.
 
We wszystkich województwach uruchomiono numery kontaktowe, pod którymi można uzyskać niezbędne informacje dotyczące realizacji programu. Dla województwa kujawsko-pomorskiego jest to numer 800 500 112 - pod tym numerem pracownicy Wydziału Polityki Społecznej Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego udzielają informacji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-14.
 
W gminie Żnin programem objętych zostanie ok. 2400 dzieci, wstępnie według Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na realizację Programu w gminie Żnin zostaną przekazane środki w wysokości 11 milionów złotych.
 

Last Updated ( piątek, 04 marzec 2016 )
 
< Prev   Next >
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej