Start arrow Aktualności arrow UKS Jedynka Żnin Mistrzem Polski!
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
UKS Jedynka Żnin Mistrzem Polski! Print E-mail
poniedziałek, 07 marzec 2016
There are no translations available

uks_jedynka_mistrz__polski W dniach 5-6 marca w Gąsawie miał miejsce dwudniowy turniej finałowy Halowych Mistrzostw Polski juniorek młodszych i juniorów młodszych w hokeju na trawie.
 
Rozgrywki zakończyły się ogromnym sukcesem dla żnińskich sportowców. Zawodnicy klubu UKS Jedynka trenujący pod okiem Katarzyny Pietraszko zdobyli tytuł Mistrza Polski w kategorii junior młodszy.
 
Do członków UKS Jedynka trafiły także nagrody indywidualne w następujących kategoriach:
 
Król strzelców juniorów: Nowakowski Michał
Najlepszy bramkarz turnieju: Jakub Gebler
Wyróżniający się zawodnik turnieju finałowego:  Norbert Zieliński
 
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Last Updated ( poniedziałek, 07 marzec 2016 )
 
< Prev   Next >
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej