Start arrow Aktualności arrow Szkolenie dla sołtysów
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Szkolenie dla sołtysów Print E-mail
czwartek, 10 marzec 2016
There are no translations available

szkolenie__soltysi 9 marca w auli Urzędu Miejskiego odbyło się szkolenie dla sołtysów z gminy Żnin dotyczące funkcjonowania funduszu sołeckiego. Szkolenie zorganizował Urząd Miejski w Żninie, a przeprowadziły je przedstawicielki Regionalnej Izby Obrachunkowej w Bydgoszczy (mec. Anna Romanow, Lidia Dudek). Szkolenie wzbudziło duże zainteresowanie. Na zaproszenie Burmistrza Żnina przybyła większość zaproszonych sołtysów. Spotkanie rozpoczął Burmistrz Żnina Robert Luchowski, a wzięli w nim udział również Skarbnik Gminy Żnin Aleksandra Szpek i Kierownik  Wydziału OŚ Piotr Ostrowski. Szkolenie miało formę wykładu połączonego z dyskusją. Poruszone zostały rzeczywiste problemy sołectw i ich rozwiązywanie w praktyce.
 
Zaproszone przedstawicielki RIO opowiedziały o zasadach prawidłowego rozliczania i planowania funduszu sołeckiego przez sołtysów oraz odpowiadały na liczne pytania i wątpliwości przedstawiane przez uczestników spotkania.
Last Updated ( czwartek, 10 marzec 2016 )
 
< Prev   Next >
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej