Start arrow Aktualności arrow Komunikat w sprawie szacowania szkód w uprawach rolniczych związanych z wymarznięciami
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Komunikat w sprawie szacowania szkód w uprawach rolniczych związanych z wymarznięciami Print E-mail
piątek, 11 marzec 2016
There are no translations available

wniosek-wymarznieciaW związku z możliwymi szkodami w produkcji roślinnej spowodowanymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi na terenie Gminy Żnin, informujemy, że szacowane będą straty w uprawach powstałe w wyniku wystąpienia ujemnych skutków przezimowania. Producenci rolni którzy ponieśli straty mogą składać wypełnione wnioski w UM w Żninie w dniach od 14.03.2016 r. do 18.03.2016 r. w godzinach pracy urzędu.
 
Dane dotyczące powierzchni upraw muszą być zgodne z wnioskiem o przyznanie dopłat bezpośrednich składanym do ARiMR. Informujemy również, że w związku z brakiem w chwili obecnej szczegółowych wytycznych może zaistnieć potrzeba uzupełnienia wniosku o dodatkowe dane.
Formularze wniosków są do pobrania na stronie internetowej Urzędu Miejskiego, w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz u Sołtysów.

Wszelkie informacje można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Żninie w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich (pokój nr 32) lub pod numerami telefonu: 516 994 663, 52 3031301 wew. 121.
 

Last Updated ( wtorek, 15 marzec 2016 )
 
< Prev   Next >
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej