Start arrow Aktualności arrow Konsultacje w sprawie projektu drogi S5
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Konsultacje w sprawie projektu drogi S5 Print E-mail
środa, 23 marzec 2016
There are no translations available

18 marca do Urzędu Miejskiego wpłynął wstępny projekt odcinka nr 7 drogi ekspresowej S5 (od Jaroszewa do granicy województwa kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego, z wyłączeniem węzła). Duża część tego odcinka przebiega przez gminę Żnin, dlatego zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do zapoznania się z projektem oraz do wnoszenia uwag i opinii. W najbliższym czasie zostanie zorganizowane spotkanie z udziałem inwestora (Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowym i Autostrad) oraz wykonawców tego zadania. Na spotkaniu zostaną omówione rozwiązania projektowe i przedstawione zostaną uwagi i opinie.
 
Termin spotkania zostanie wkrótce podany.

Na tym etapie projekt będzie dostępny do wglądu w Biurze Rady Miejskiej (Urząd Miejski w Żninie, p. 30), od dn. 23 marca 2016 r.
gddkia
Last Updated ( środa, 23 marzec 2016 )
 
< Prev   Next >
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej