Start arrow Aktualności arrow Akcja "Sprzątanie świata" w gminie Żnin
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Akcja "Sprzątanie świata" w gminie Żnin Print E-mail
poniedziałek, 11 kwiecień 2016
There are no translations available

dzien_ziemi Nawiązując do obchodów „Dnia Ziemi” w dniu 22 kwietnia br., Urząd Miejski w Żninie zaprasza zainteresowanych do prowadzenia zorganizowanych akcji „Sprzątania Świata”. Gwarantujemy zaopatrzenie uczestników w rękawice i worki przeznaczone do gromadzenia odpadów, a także bezpłatny odbiór zebranych odpadów przez Zakład Oczyszczania Miasta Świdnica Sp. z o. o.   
 
Po odbiór worków i rękawic zapraszamy w terminie od 18 do 22.04.2016 r. (po wcześniejszym zgłoszeniu chęci udziału w akcji) do Urzędu Miejskiego w Żninie przy ul. 700-lecia 39 Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich pokój nr 41. Przy zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, nazwę jednostki, opiekuna akcji, rejon sprzątania, planowane miejsce składowania zebranych odpadów, termin oraz ilość uczestników.

Last Updated ( poniedziałek, 11 kwiecień 2016 )
 
< Prev   Next >
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej