Start arrow Aktualności arrow Informacja na temat obchodów Dnia Ziemi w Gminie Żnin
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Informacja na temat obchodów Dnia Ziemi w Gminie Żnin Print E-mail
wtorek, 12 kwiecień 2016
There are no translations available

dzien_ziemiZachęcamy do kontaktu wszystkie osoby, które chcą zorganizować akcję zbiórki śmieci.

Zapraszamy do odbioru worków i rękawic w terminie od 18 do 22.04.2016 r. do Urzędu Miejskiego w Żninie przy ul. 700-lecia 39, Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich (pokój nr 41). Zebrane odpady bezpłatnie odbierze Zakład Oczyszczania Miasta Świdnica Sp. z o. o.
 
Prosimy o wcześniejsze telefoniczne zgłoszenie chęci wzięcia udziału w akcji. Przy zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, nazwę jednostki, opiekuna akcji, rejon sprzątania, planowane miejsce składowania zebranych odpadów, termin oraz ilość uczestników.   
 
Jednocześnie informujemy, że w 2016 roku “Dzień Ziemi” obchodzony będzie pod hasłem - „Dbam o środowisko - prawidłowo segreguję odpady”. W związku z tym zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Żnin do przynoszenia w dniu 22.04.2016 r. w godz. 10.00-18.00 (kompletnego) zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego pochodzącego z gospodarstw domowych do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Mickiewicza 22 w Żninie. Na pierwsze 100 osób czeka upominek w postaci torby ekologicznej.

Last Updated ( wtorek, 12 kwiecień 2016 )
 
< Prev   Next >
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej