Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Komunikat Burmistrza Żnina ws. wyłączenia z użytkowania i zakazu wstępu na tereny zielone Drukuj Email
14.08.2017.

KOMUNIKAT

W związku z niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi – huraganem oraz deszczem nawalnym, które w dniach 2 oraz 11 sierpnia 2017 r. spowodowały liczne uszkodzenia drzew oraz krzewów znajdujących się na terenach zielonych gminy Żnin oraz lasów gminnych należących do gminy Żnin, wprowadza się tymczasowe wyłączenie z użytkowania oraz zakaz wstępu na opisywany teren.

Drzewa oraz krzewy stanowiące wywroty i wyłomy oraz konary i gałęzie drzew, znajdujące się w koronach i na powierzchni gruntu stanowią zagrożenie życia i zdrowia osób przebywających w ich bezpośrednim sąsiedztwie. Informujemy także, że zabrania się pozyskiwania drewna z opisywanych terenów. Usuwaniem drzew i konarów, ze względu na duże niebezpieczeństwo dla ludzi i mienia, zajmują się wyłącznie wyspecjalizowane firmy.


 

Zmieniony ( 14.08.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej