Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Komunikaty w sprawie zwalczania skutków nawałnicy Drukuj Email
07.09.2017.

W związku z trwającymi pracami, związanymi z likwidacją skutków nawałnicy, która przeszła nad terenem naszej gminy w nocy z 11-12 sierpnia 2017 r. Burmistrz Żnina Robert Luchowski wystąpił do lokalnych przedsiębiorców z prośbą o przekazywanie na potrzeby osób poszkodowanych materiałów budowlanych oraz innych materiałów potrzebnych do odbudowania zniszczonych lub uszkodzonych budynków.

Osoby poszkodowane podczas nawałnicy prosimy o zgłaszanie zapotrzebowania w zakresie materiałów budowlanych oraz innych materiałów niezbędnych do odbudowy budynków. Na zgłoszenia czekamy w Urzędzie Miejskim w Żninie (Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia, pokój nr 22), mailowo pod adresem Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub telefonicznie 52 30 31 301 wew. 153.

Zgłoszenia przyjmuje pani Małgorzata Wesołek. Przekazywanie materiałów jest uzależnione od dostawców, o ile wyrażą wolę współpracy.

Jednocześnie przypominamy, że przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Żninie zostało utworzone specjalne konto bankowe, na które można wpłacać pieniądze na wsparcie dla poszkodowanych mieszkańców gminy.
Nr konta: 17 8181 0000 0001 2755 2000 0010. Wpłat proszę dokonywać z dopiskiem „Pomoc dla poszkodowanych przez nawałnicę w dniu 11.08.2017 r.”.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej