Start arrow Aktualności arrow Informacja o szkoleniu
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Informacja o szkoleniu Drukuj Email
21.09.2017.
lekarz21-09Dnia 30 września (sobota) o godz. 11.00 w Żnińskim Domu Kultury odbędzie się szkolenie dotyczące Programu Wykrywania Zakażeń WZW B i C w Województwie Kujawsko-Pomorskim 2017.
Natomiast dnia 5 października w Janowcu Wkp. w NZOZ (ul. Gnieźnieńska 4) w godz. 9.00 - 12.00 oraz  w Rogowie NZOZ Przychodnia Lekarska (ul. Kościuszki 8) w godz. 9.30 - 12.30 odbędzie się pobór krwi także dla mieszkańców gminy Żnin, którzy nie zdążyli zbadać się w Żninie.
Zapisy są prowadzone w Urzędzie Miejskim w Żninie ul. 700-lecia 39, pokój nr 19 oraz pod nr tel. (52) 30-31-301, wew. 155 - Marta Orzechowska.
(W razie dużego zainteresowania istnieje możliwość podstawienia autokaru)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej