English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Konkurs Drukuj Email
01.12.2017.

„Żnińska Magia Świąt w obiektywie”

Zapraszamy miłośników fotografii do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze ujęcie przedstawiające klimat Świąt Bożego Narodzenia w naszym mieście. Fotografie mogą przedstawiać budynki, ulice, przedmioty o tematyce świątecznej.

Głównym wymaganiem wobec uczestników konkursu jest atrakcyjne ukazanie Żnina na zdjęciach. Konkurs rozpoczyna się od 1 grudnia 2017 i potrwa do 27 grudnia 2017 do godziny  15:30. Uczestnik może zgłosić dowolną ilość zdjęć, natomiast wszystkie muszą być wykonane w roku 2017. Zdjęcia  rozdzielczości minimalnej: 1200 px (dłuższy bok) x 800 px (krótszy bok) należy przesłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć . Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać imię i nazwisko autora zdjęcia, tytuł zdjęcia, oświadczenie o zgodzie na publikację wizerunku złożone przez osoby znajdujące się na fotografii oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na  cele konkursu i zgodę na publikację danych zwycięzcy wraz z fotografią na stronie internetowej i na portalu Facebook Gminy Żnin.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału. Regulamin można pobrać ze strony internetowej Gminy Żnin. Przeczytać na profilu gminy Żnin w portalu Facebook.

konkurs_plakat

Regulamin: TUTAJ  

Zmieniony ( 05.12.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej