Start arrow Aktualności arrow Album fotograficzny ze środków zewnętrznych
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Album fotograficzny ze środków zewnętrznych Drukuj Email
04.07.2018.

pasek_logotypy_rybacto_i_morze_lgr

Zakończyły się prace związane z wydaniem albumu fotograficznego prezentującego rybackie dziedzictwo kulturowe i promującego gminę Żnin.

Album pod nazwą: "W krainie żnińskich jezior" został wydany w nakładzie 1 000 egzemplarzy, w formacie 27x27 cm. 

Operacja została zrealizowana w ramach działania "Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność", objętego priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie, w tym związane z realizacją operacji własnych LGD, o których mowa w art. 17 ust. 3 pkt. 2 ustawy o rozwoju lokalnym, z wyłączeniem projektów grantowych, o których mowa w art. 17 ust. 3 pkt. 1 ustawy o rozwoju lokalnym, w ramach celu "Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego rybołóstwa i akwakultury oraz morskiego dziedzictwa kulturowego", obejmującej "Promowanie, zachowanie lub upowszechnianie dziedzictwa kulturowego rybołóstwa i akwakultury oraz morskiego dziedzictwa kulturowego".

Operacja została współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach EFMR.

2018-04-04_album 2018-04-04_album_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2018-04-04_album_32018-04-04_album_2

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej