Start arrow Aktualności arrow Ogłoszenie
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Ogłoszenie Drukuj Email
20.07.2018.
uwagaInformujemy, że w nocy z 22 na 23 lipca 2018 r. (tj. z niedzieli na poniedziałek) w godzinach 2.00-4.00 na budowę hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Wandy Pieniężnej 19 w Żninie przejedzie transport konstrukcji dachu.

Ze względu na gabaryt transportu (ponad 40 m) prosimy o nieparkowanie aut wzdłuż ulicy Wandy Pieniężnej, aby umożliwić dojazd na budowę.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej