Start arrow Aktualności arrow Aktywne, świadome NGO  rusza rekrutacja na pierwsze szkolenie
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Aktywne, świadome NGO  rusza rekrutacja na pierwsze szkolenie Drukuj Email
11.09.2018.

2018-09-11_animacja

Formularz zgłoszeniowy można pobrać: TUTAJ

AKTYWNE, ŚWIADOME NGO – rusza rekrutacja na pierwsze szkolenie!
Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz grup samopomocowych działających na terenie powiatu mogileńskiego i żnińskiego do udziału w pierwszym szkoleniu: „Animacja działań społecznych” w ramach projektu: „AKTYWNE, ŚWIADOME NGO”. Zajęcia odbędą się podczas dwudniowych warsztatów w dniach: 20-21 września 2018 r. w wiosce tematycznej – Wioska Mocy, prowadzonej przez stowarzyszenie w miejscowości Parlin 7; 88-306 Dąbrowa.
W pierwszym dniu spotykamy się o godzinie 10:00. Szkolenie prowadzone będzie metodami aktywnymi – warsztatowymi przez Ryszarda Konopkę. Zakłada się pracę m.in. zespołową, udział w grach symulacyjnych. Prosimy o zgłoszenia osób otwartych na różnorodne metody warsztatowe. Na szkoleniu obowiązuje swobodny sportowy strój.
W programie szkolenia:
-Animacja społeczna jako metoda pracy;
-Diagnoza społeczności lokalnej;
-Rola animatora predyspozycje, zadania, wyzwania i trudności;
-Aktywizacja środowiska;
-Sposoby organizowania środowiska lokalnego;
-dobre praktyki.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny, organizator nie pokrywa kosztów dojazdu na miejsce szkolenia. Koszty organizacyjne, w tym wyżywienie i materiały szkoleniowe pokrywa Stowarzyszenie Młode Dęby.  Projekt współfinansowany ze środków otrzymanych od Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich  na lata 2014-2020.

Osoby chcące uczestniczyć w szkoleniu, proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (dostępnego w pliku pod głoszeniem) podpisany i zeskanowany prosimy przesyłać na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć do dnia 18.09.2018 r. do godz. 12:30. Oryginał proszę dostarczyć osobiście w pierwszym dniu szkolenia.

UWAGA!
Liczba miejsc jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu do projektu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Osoby zaproszone na szkolenie otrzymają zwrotną wiadomość mailową i telefoniczną z potwierdzeniem udziału w szkoleniu wraz z dokładnym programem szkolenia i wskazówkami dojazdu na miejscem szkolenia.Wysyłając formularz zgłoszenia kandydat zobowiązuje się do pełnego uczestnictwa w szkoleniu w pełnym wymiarze godzin w terminie wskazanym w wykazie szkoleń.
W przypadku pytań prosimy kontaktować się z Agnieszką Ziółkowską drogą telefoniczną: nr tel: 501 745 355 lub mailową: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Zapisz się już dziś na cykl bezpłatnych szkoleń! Serdecznie zapraszamy!

Zmieniony ( 11.09.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej