Start arrow Aktualności arrow Informacja na temat deratyzacji
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Informacja na temat deratyzacji Drukuj Email
24.09.2018.
uwaga3KOMUNIKAT

Burmistrz Żnina informuje o konieczności przeprowadzenia obowiązkowej deratyzacji na terenie gminy Żnina.
Prosimy właścicieli domów (zarządców nieruchomości) o zaopatrzenie się w środki do zwalczania gryzoni dopuszczone do obrotu w handlu i wyłożenie ich w piwnicach w dniach 26-28 września 2018 r. oraz uzupełnianie przez okres 14 dni.
UWAGA! Przed przystąpieniem do wyłożenia trucizn należy usunąć wszystkie odpady, które mogłyby służyć jako pożywienie dla gryzoni i zlikwidować widoczne przejście (dziury) dla nich. Miejsca wyłożenia trutek należy oznaczyć napisami ostrzegawczymi oraz zabezpieczyć przed dostępem dzieci i zwierząt.

Więcej informacji można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Żninie, tel. 52-30-31-301 w.158
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej