Start arrow Aktualności arrow Szkolenie "Aktywne, świadomo NGO"
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Szkolenie "Aktywne, świadomo NGO" Drukuj Email
02.10.2018.

2018-10-02_szkolenie

Formularz zgłoszeniowy można pobrać: TUTAJ

AKTYWNE, ŚWIADOME NGO – rusza rekrutacja na drugie szkolenie tym razem z promocji działań organizacji.

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz grup samopomocowych działających na terenie powiatu mogileńskiego i żnińskiego do udziału w drugim szkoleniu: „PR i tworzenie wizerunku  organizacji” w ramach projektu: „AKTYWNE, ŚWIADOME NGO”.
Zajęcia odbędą się podczas dwudniowych warsztatów w dniach: 8 i 16 października 2018 r. w godzinach 13:00- 18:00 (pierwszego i drugiego dnia szkoleniowego) w Centrum Organizacji Pozarządowych w Żninie ul. Śniadeckich 15; 88-400 Żnin 
W programie szkolenia:
- znaczenie i możliwości public relations w zintegrowanej komunikacji marketingowej
- techniki budowania pozytywnego wizerunku organizacji
- informowanie i kreowanie  wizerunku organizacji za pośrednictwem mediów

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, organizator nie pokrywa kosztów dojazdu na miejsce szkolenia. Koszty organizacyjne, w tym wyżywienie i materiały szkoleniowe zapewnia Stowarzyszenie Młode Dęby. 
Projekt współfinansowany ze środków otrzymanych od Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich  na lata 2014-2020.
Osoby chcące uczestniczyć w szkoleniu, proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (dostępnego w pliku pod głoszeniem) podpisany i zeskanowany prosimy przesyłać na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć do dnia 05.10.2018 r. do godz. 12:30. Oryginał proszę dostarczyć osobiście w pierwszym dniu szkolenia.
UWAGA!
Liczba miejsc jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu do projektu decydować będzie kolejność zgłoszeń. W szkoleniu z jednej organizacji mogą uczestniczyć max. 3 osoby. Osoby zaproszone na szkolenie otrzymają zwrotną wiadomość mailową i telefoniczną z potwierdzeniem udziału w szkoleniu.
Wysyłając formularz zgłoszenia kandydat zobowiązuje się do pełnego uczestnictwa w szkoleniu w pełnym wymiarze godzin w terminie wskazanym w wykazie szkoleń.
W przypadku pytań prosimy kontaktować się z Agnieszką Ziółkowską drogą telefoniczną:nr tel: 501 745 355 lub mailową: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Zapisz się już dziś na cykl bezpłatnych szkoleń !!!
Serdecznie zapraszamy!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej