Start arrow Aktualności arrow Komunikat
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Komunikat Drukuj Email
12.10.2018.

W związku ze stwierdzeniem braku przydatności wody do spożycia z sieci wodociągowej w miejscowościach Podobowice, Sielec, Paryż (Decyzja nr 197/18 z dnia 12.10.2018 r. wydana przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Żninie) informujemy, że nastąpiło awaryjne zamknięcie wody w miejscowościach: Podobowice, Sielec i Paryż.
Zakład Wodociągów i Kanalizacji „WiK” Sp. z o. o. w Żninie podjął niezwłocznie prace naprawcze oraz działania związane z dostawą wody dla mieszkańców ww. miejscowości. W miejsca uzgodnione z sołtysami podstawione zostały zbiorniki oraz cysterna z woda pitną. Woda będzie dowożona do mieszkańców zgodnie z załączonymi harmonogramami.

Poniżej dokumenty do pobrania:

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Żninie pobierz TUTAJ
Decyzja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Żninie pobierz TUTAJ
Harmonogram dostaw Paryż pobierz TUTAJ
Harmonogram dostaw Podobowice pobierz TUTAJ
Harmonogram dostaw Sielec pobierz TUTAJ

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej