Start arrow Aktualności arrow Komunikat
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Komunikat Drukuj Email
15.10.2018.
uwaga3

W związku ze stwierdzeniem braku przydatności wody do spożycia z sieci wodociągowej w miejscowości Sarbinowo, na odcinku od wiaduktu przy ul. 1 Stycznia w stronę Cerekwicy (Decyzja nr 198/18 z dnia 15 października 2018 r. wydana przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Żninie) informujemy, że nastąpiło awaryjne zamknięcie wody.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji „WiK” Sp. z o. o. w Żninie podjął niezwłocznie prace naprawcze oraz działania związane z dostawą wody dla mieszkańców.

Decyzja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Żninie: TUTAJ
Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Żninie: TUTAJ
Harmonogram dostaw wody: TUTAJ

Zmieniony ( 15.10.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej