Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Konsultacje rocznego programu współpracy z NGO Drukuj Email
29.10.2018.
2018-10-29_fotoBurmistrz Żnina wypełniając ustawowy obowiązek w dniu 29 października 2018 r. wydał zarządzenie Nr 197/2018 w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu uchwały „Rocznego Programu Współpracy Gminy Żnin z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2019 rok.”

Konsultacje będą trwać w terminie od dnia 29 października 2018 r. do dnia 6 listopada 2018 roku.
Wszystkie organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o pożytku publicznym i o wolontariacie mogą w ww. terminie wyrazić pisemną opinię w sprawie ww. projektu programu.
Uwagi należy składać w Biurze Burmistrza Żnina: Urząd Miejski w Żninie, ul. 700-lecia 39, 88-400 Żnin lub elektronicznie na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć .
Projekt ww. uchwały dostępny pod adresem: http://bip.umznin.pl/dokumenty/5647 .
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej