Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Zaproszenie na bezpłatne szkolenie Print E-mail
środa, 31 październik 2018
There are no translations available

2018-10-31_plakatAKTYWNE, ŚWIADOME NGO – rusza rekrutacja na szkolenie tym razem dotyczące zarządzania zasobami ludzkimi w organizacji.

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz grup samopomocowych działających na terenie powiatu mogileńskiego i żnińskiego, do udziału w drugim szkoleniu: „Zarządzanie zasobami ludzkimi” w ramach projektu: "AKTYWNE, ŚWIADOME NGO".
Zajęcia odbędą się podczas trzech dni warsztatowych: 6, 13 i 19 listopada 2018 r., każdego dnia  w godzinach 12.00-18.00.
Miejsce szkolenia: Centrum Organizacji Pozarządowych w Żninie, ul. Śniadeckich 15, 88-400 Żnin. 
W programie szkolenia:
- podstawy funkcjonowania zespołów,
- komunikacja interpersonalna w zespole,
- delegowanie zadań w organizacji,
- przywództwo w organizacji.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, organizator nie pokrywa kosztów dojazdu na miejsce szkolenia. Koszty organizacyjne, w tym wyżywienie i materiały szkoleniowe pokrywa Stowarzyszenie Młode Dęby. 
Projekt współfinansowany ze środków otrzymanych od Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.
Osoby chcące uczestniczyć w szkoleniu, proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (dostępnego w pliku pod informacją). Podpisany i zeskanowany formularz prosimy przesłać na adres: This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it do dnia 05.11.2018 r., do godz. 12:30. Oryginał proszę dostarczyć osobiście w pierwszym dniu szkolenia.

UWAGA!
Liczba miejsc jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu do projektu decydować będzie kolejność zgłoszeń. W szkoleniu mogą uczestniczyć max. 4 osoby z jednej organizacji. Osoby zaproszone na szkolenie otrzymają zwrotną wiadomość telefoniczną z potwierdzeniem udziału w szkoleniu.
Wysyłając formularz zgłoszeniowy kandydat zobowiązuje się do pełnego uczestnictwa w szkoleniu, w pełnym wymiarze godzin w terminie wskazanym w wykazie szkoleń.
W przypadku pytań prosimy kontaktować się z Agnieszką Ziółkowską drogą telefoniczną: nr tel: 501 745 355 lub mailową: This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it

Zapisz się już dziś na cykl bezpłatnych szkoleń!
Serdecznie zapraszamy!
 
Formularz zgłoszeniowy można pobrać: TUTAJ
 
< Prev   Next >
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej