Start arrow Aktualności arrow Zaproszenie na bezpłatne szkolenie
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Zaproszenie na bezpłatne szkolenie Drukuj Email
29.11.2018.
Fundraising w III sektorze
– rekrutacja na ostatnie szkolenie w ramach projektu
 „AKTYWNE, ŚWIADOME NGO”
Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy członków zarządu organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu mogileńskiego i żnińskiego do udziału szkoleniu: „Fundraising w III sektorze” w ramach projektu: "AKTYWNE, ŚWIADOME NGO”.

Zajęcia odbędą się w dniu 8 grudnia (sobota) 2018 r. w godzinach 09:00- 17:00.

UWAGA:
Zainteresowane organizacje będą miały możliwość skorzystać z indywidualnych konsultacji po zakończonym szkoleniu.

Miejsce szkolenia: STAROSTWO POWIATOWE w MOGILNIE, ul. Ogrodowa 10; 88-300 Mogilno
W programie szkolenia:
- Fundraising, definicja, źródła pochodzenia, zasady i zastosowanie.
- Fundraiser, jego rola i zadania oraz jego status w organizacji.
- Cykl relacji z darczyńcą.
- Jak współpracować z biznesem CSR społeczna odpowiedzialność biznesu
- Przegląd narzędzi fundraisingowych i ich przykłady zastosowania w praktyce.
- Przygotowanie kampanii fundraisingowej, plan działań.
- Etyka w fundraisingu.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, organizator nie pokrywa kosztów dojazdu na miejsce szkolenia. Koszty organizacyjne, w tym wyżywienie i materiały szkoleniowe zapewnia Stowarzyszenie Młode Dęby. 
Projekt współfinansowany ze środków otrzymanych od Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich  na lata 2014-2020.
Osoby chcące uczestniczyć w szkoleniu, proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (dostępnego w pliku pod informacją) podpisany i zeskanowany prosimy przesyłać na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć do dnia 05.12.2018 r. do godz. 15:30. Oryginał proszę dostarczyć osobiście w pierwszym dniu szkolenia.
 
UWAGA!
Liczba miejsc jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu do projektu decydować będzie kolejność zgłoszeń. W szkoleniu z jednej organizacji mogą uczestniczyć max. 3 osoby. Osoby zaproszone na szkolenie otrzymają zwrotną wiadomość telefoniczną i e-mailową z potwierdzeniem udziału w szkoleniu i z informacją dotycząca godziny i miejsca wyjazdu.
Wysyłając formularz zgłoszenia kandydat zobowiązuje się do pełnego uczestnictwa w szkoleniu w pełnym wymiarze godzin.
W przypadku pytań prosimy kontaktować się z Agnieszką Ziółkowską drogą telefoniczną: nr tel: 501 745 355 lub mailową: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Formularz zgłoszeniowy można pobrać: TUTAJ

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej