Start arrow Aktualności arrow Wolontariat - Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Wolontariat - Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019 Drukuj Email
29.11.2018.

bydgoszcz_miastem_sportu

 Jeśli chcielibyście spróbować swoich sił jako wolontariusze w ramach Mistrzostw Świata FIFA U-20, które odbędą się w 2019 r w Polsce, koniecznie przeczytajcie poniższą wiadomość. Przyłączamy się do zaproszenia Metropolii Bydgoszcz.

Bydgoszcz to miasto żyjące sportem. Historia imprez rangi mistrzowskiej, które gościło nasze miasto jest bardzo bogata. Kolejne organizacyjne wyzwanie – Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019 już w przyszłym roku. Zachęcamy wszystkich, którzy myślą o udziale w Programie Wolontariatu PZPN, żeby złożyli swoją aplikację właśnie do Bydgoszczy.

Bydgoszcz czeka na Wasze zgłoszenia!
W sześciu polskich miastach: Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdyni, Lublinie, Łodzi i Tychach trwa odliczanie do największej przyszłorocznej imprezy piłkarskiej na świecie – Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019, które rozpoczną się 23 maja i potrwają do 15 czerwca. Historycznie Bydgoszcz zajmuje część Kujaw i jest malowniczo położona nad Brdą i Kanałem Bydgoskim.
Bydgoszcz ma duże doświadczenia w organizacji imprez, również tych o światowym zasięgu - nie popadamy jednak w rutynę - goszczenie każdej międzynarodowej imprezy traktujemy niezmiennie jako duży zaszczyt oraz wyzwanie. W przyszłym roku nasze miasto stanie się areną piłkarskich Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najlepiej przyjąć zawodników i kibiców z całego świata – mówi prezydent Bydgoszczy, Rafał Bruski. – Korzystając z okazji, chciałbym zaprosić wszystkich chętnych do udziału w programie wolontariatu i przygotowaniu imprezy tak prestiżowej rangi. Wasza pomoc jest naszą siłą, a wsparcie każdego z Was jest bezcenne – dodaje prezydent.
Niesienie bezinteresownej pomocy to idea bardzo dobrze znana mieszkańcom Bydgoszczy. W mieście funkcjonuje Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, gdzie organizowane są warsztaty i szkolenia dla wolontariuszy oraz dla organizatorów wolontariatu. Od wielu lat organizowane są w mieście konkursy, w których nagradzani są najlepsi wolontariusze. Prężnie działa również Siła Wolontariuszy Miejskich oraz wolontariat sportowy, który jest nieoceniony przy licznych imprezach, takich jak biegi uliczne, biegi z przeszkodami, czy zawody pływackie. Kilkadziesiąt klubów wolontariusza działa także przy szkołach od klas podstawowych po uczelnie wyższe.

Elektroniczna rekrutacja wolontariuszy na Mistrzostwa Świata jest otwarta i potrwa do 31 grudnia włącznie. Po niej nastąpi proces rozmów kwalifikacyjnych, który zakończy się w lutym ogłoszeniem wyników rekrutacji. Następnie zakwalifikowani wolontariusze przejdą do etapu szkoleń i treningów, które pozwolą im w pełnej gotowości przystąpić do działań turniejowych.
Aby zgłosić chęć udziału w turnieju, wystarczy założyć konto na dedykowanej wolontariatowi platformie internetowej dostępnej pod adresem www.laczynaspilka.pl/wolontariat. Po wstępnej rejestracji należy uzupełnić profil niezbędnymi danymi osobowymi, określić stopień znajomości języków obcych, wgrać swoje zdjęcie, zaznaczyć stosowne zgody i gotowe – można już aplikować do udziału w Mistrzostwach Świata FIFA U-20 Polska 2019. Po kliknięciu przycisku rekrutacji dla Bydgoszczy zobaczycie podstronę ze szczegółowymi informacjami, terminami oraz stanowiskami, na które można kandydować.
Zmieniony ( 04.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej