Start arrow Aktualności arrow Zaproszenie do głosowania na Szkołę Podstawową w Słębowie
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Zaproszenie do głosowania na Szkołę Podstawową w Słębowie Drukuj Email
12.12.2018.

q801651486a_1-1

Szkoła Podstawowa im. Anny i Alfreda Krzyckich w Słębowie zwyciężyła w powiatowym etapie plebiscytu "Szkoła na medal", organizowanego m.in. przez Gazetę Pomorską. Dzięki głosom Przyjaciół szkoły i innych osób doceniajacych jej działania, placówka otrzymała do tej pory m.in.:
- grant w wysokości 2 500,00 zł od Fundacji Potrafisz Polsko na wyposażenie sali plastycznej;
- 5 000,00 zł z Fundacji Tesco na przygotowanie sali logopedycznej, która już funkcjonuje;
- grant w wysokości 650,00 zł od Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego na udział w konkursie "Eko lider";
- grant w wysokości 10 000,00 zł z Fundacji Dar Serca - Orlen, na przygotowanie i wyposażenie sali terapeutycznej.
Szkoła Podstawowa im. Anny i Alfreda Krzyckich w Słębowie 3 rok z rzędu uzyskała certyfikat "Szkoły przyjaznej osobom niedowidzącym i niewidomym". Szkoła bierze udział w rozmaitych akcjach i przedsięwzięciach m.in. w Jarmarku Floriańskim w ramach Dni Żnina, Wigilii miejskiej, WOŚP.
Placówka organizuje spotkania integracyjne, m.in. Pałacowe spotkania z młodzieżą, Nim zabłyśnie pierwsza gwiazdkach; zaprasza na spotkania z pasjonatami (np. wystawa fotograficzna absolwenta Szkoły, spotkanie z legendą siatkówki - Brazylijczykiem Gibą).
W 2018 roku, w 110-lecie istnienia Szkoły, nadano jej imię znanych - nie tylko w regionie, ale i w Europie - wydawców: Anny i Alfreda Krzyckich.
Dobre miejsce szkoły w etapie wojewódzkim konkursu będzie wyrazem uznania dokonań i dalszych planów, dlatego w imieniu dyrekcji i uczniów prosimy o głosy.
Plebiscyt trwa tylko do najbliższego piątku (14 grudnia 2018 r.), do godz. 21.00.
Za dotychczasową pomoc i wsparcie bardzo dziękujemy!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej